Alaudin Hamiti na shuan pak kureshtjen për BBVK 2

By

Pas angazhimit të tij në produksionin gjigant të BBVK, Alaudin Hamiti është arratisur për pushime në Marakesh të Marokos.

Për t’i qëndruar më pranë publikut dhe ndjekësve të tij, moderatori realizoi një sesion pyetjesh në Instagram – dhe aspak e habitshme pjesa më e madhe e pyetjeve kishin të bënin me BBVK.

Një nga pyetjet ishte se kur do të fillojë Big Brother Vip Kosova edicioni i dytë, dhe moderatori pohoi se do të ketë një të tillë në sezonin e ri televiziv.

Ndiqni videon e mëposhtme për të zbuluar se cfarë tha Hamiti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm