Enca kritikohet se nuk ndihmoi pas tërmetit: Nuk shfrytëzoj…

By

Së fundmi, në disa media, Enca është kritikuar se nuk i ka dalë në ndihmë Shqipërië pas tërmetit.

Kaq mjaftoi që këngëtarja të shpërthejë dhe të bëj një status në Instagram.

Ajo tha se nuk shfrytëzon situata të tilla për vëmendje dhe se është prekur aq shumë nga kjo gjendje për të cilën nuk mundi të heshtë.

Më poshtë mund ta lexoni statusin e saj të plotë.

Në anën tjetër, “Muah” është kënga e saj e fundit e cila po ecën mjaft mirë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm