Tuna po rikthehet me befasi! (VIDEO)

By

I mungoi gjatë skenës muzikore për shkak se u bë nënë!

Por, Tuna është shumë gati për t’u rikthyer e freskët me projekte të reja.

Këngëtarja ka vendosur që të kthehet me bashkëpunime, dhe siç ka mësuar Prive, gjatë javës së kaluar ajo ishte në takim me një reper për të biseduar rreth një dueti.

Në rubrikën “E vërtete e pavërtetë” të emisionit Prive gjatë kësaj të shtune, përveç këtij lajmi, mund të mësoni edhe disa të pathëna duke klikuar mbi videon e mëposhtme.

 

Artikuj të ngjashëm