Fantastike! Një tjetër yll botëror zgjedh Valdrin Sahitin për fustanin e saj

By

Jo rrallë herë Valdrin Sahiti kujdeset për pamjen e shumë yjeve botërore dhe e fundit ishte këngëtarja amerikane Chloe Bailey.

Së fundmi, e veshur me një fustan të zi që merrte vëmendjen nën krijimin e Valdrin Sahitit, Chloe ka ndarë disa pamje nga evenimenti i ndarjes së çmimeve “Billboard Music Awards 2022”.

View this post on Instagram

A post shared by Chlöe (@chloebailey)

Kujtojmë që krijimeve të dizejnatorit shqiptar nuk u kanë ikur as yje të tjerë të famshëm si Khloe Kardashian, Kylie Jenner, Beyonce, Nicole Scherzinger e të famshëm të tjerë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm