Këngëtarja e njohur prezanton të dashurin e ri (FOTO)

By

Reperja Nicki Minaj që u përfol se kishte lidhje me kampionin e botës të garave në “Formula 1”, Lewis Hamilton ka zbuluar të dashurin e saj të ri.

Ai quhet Kenneth Petty dhe Nicki e ka prezantuar me anë të disa fotografive në Instagram ku shfaqet shumë e afërt me të.

Lidhja e fundit publike e Nickit ishte me reperin Meek Mill dhe më pas dyshohej se ishte me Lewis Hamilton, por cdo gjë mbeti mister.

View this post on Instagram

Did you ever make it out of that town where nothing ever happens?… it’s no secret… that the both of us… are running out of time…🎀🎈🥳♥️

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Artikuj të ngjashëm