Një mama krenare, Albërie Hadërgjonaj i uron me plot zemër ditëlindjen Anxhelinës

By

Për këngëtaren Albërie Hadërgjonaj, vajza e saj Anxhelina, ishte gëzimi i dytë që i erdhi nga martesa me ish bashkëshortin.

Tani një këngëtare dhe një figurë e famshme publike, Anxhelina e kishte bekuar jetën e nënës së saj kur u lind dhe këtë ia tha Albëria në urimin që i bëri për ditëlindje.

Këngëtarja ka shkruar në Instagramin e saj për ditëlindjen e të bijës duke i shprehur edhe dashurinë.

“Më bekoi zoti me ty jeta e mamit. Urime ditëlindjen shpirt. Këtë vit të uroj me zemër të shkëlqesh me muzikën tënde që punove aq shumë. Edhe 100 vite të lumtura e me shëndet. Të do mami shumë”, i ka shkruar Albëria vajzës së saj si urim. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bq3uQkxhk-75fUla3cFanMSPGJZp-X_6QnFLu40/

Artikuj të ngjashëm