Në plan të parë të pasmet dhe ky është komenti që Vildane Zeneli i jep Era Istrefit

By

Një fotografi e publikuar nga Era Istrefi në Instagram, përveç se e tërhoqi vëmendjen e fansave të saj, e tërhoqi edhe vëmendjen e mideles së famshme shqiptare.

Bëhet fjalë për Vildane Zenelin e cila ka ngelur e mahnitur nga fiziku atraktiv i Erës dhe nuk e ka përmbajtur veten nga komentimi i imazhit të saj.

“S’mund ta imagjinoj që ke të pasme kaq të mira. Pse duhet të jesh kaq perfekte. Je kaq seksi”, i ka shkruar Vildanja erës.

Imazhi i fundit i Erës tërhoqi shumë vëmendje për shkak të formave të saja të cilat po që janë atraktive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm