Aktoren e famshme e tradhtoi fustani teksa po dilte nga makina

By

Ana de Armas solli magjepsjen e Hollivudit në premierën në Londër të filmit të fundit të James Bond, “No Time to Die”.

Aktorja e “Knives Out” u shfaq dje në qilimin e kuq me një fustan të zi të errët nga Louis Vuitton, i cili paraqiste një dekolte të thellë, një të çarë deri në kofshë dhe dy rripa të vegjël vezullues të vegjël të zinxhirit.

Me një paraqitje kaq të fuqishme në tapet të kuq, nata e saj nuk shkoi edhe pa një incident të vogël.

Sipas “Page Six”, dekolteja shumë e hapur e fustanit të saj, ekspozoi për kamerat modestinë e saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm