Akil Gjakova bëhet baba për herë të parë

By

Kampioni i Europës në xhudo, Akil Gjakova është bërë baba për herë të parë.

View this post on Instagram

A post shared by Akil Gjakova (@akilgjakova)

Sportisti 25-vjeçar lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale.

Foshnja është djalë dhe do të quhet Mal.

Me jetë të gjatë! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Akil Gjakova (@akilgjakova)

Artikuj të ngjashëm