A iu bashkua Orinda Huta Forcave të Armatosura të Shqipërisë?

By

Kishte pjesmarrje të shpeshta nëpër festivale, bashkëpunime të shumëta si dhe paraqitje mjaft të nxehta nëpër  videoklipe, por së fundmi këngëtarja  sikur e ka lënë pak anash muzikën.

12919304_10208552320395757_1453600745_n (1)
A është kjo foto e postuar sot në llogarinë e saj në instagram ndonjë arsye e fortë pse këngëtarja është shkyqur nga skena?  A është vetëm ndonjë aktivitet relaksues i saj apo Orinda vërtetë i është bashkuar FASH-it shqiptarë? /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm