Genc Prelvukaj publikon edhe një këngë nga albumi (VIDEO)

By

Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga quhet ‘Hiena’ dhe vjen e shoqëruar me video që ka titra poshtë saj.

Reperi vazhdimisht ka nxjerrë këngë të cilat janë pjesë të albumit ‘Gentivs’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm