Besart Halimi sjell një baladë të re

By

Gjatë ditës së sotme, Besart Halimi solli një projekt të ri për dëgjuesit e tij.

Projekti quhet “Pa fjalë” dhe vjen i shoqëruar me videoklip të realizuar nga Epic Media.

Muzikën e kësaj kënge e ka realizuar Florent Boshnjaku ndërkaq tekstin e ka shkruar Fatmir Muja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm