Çfarë plane ka Ermali për këtë verë? (VIDEO)

By

Ermal Fejzullahu ka treguar shumëçka rreth karrierës dhe jetës së tij në një intervistë së fundmi në emisionin NIN në Klan Kosova.

Çfarë do të sjellë ai këtë verë dhe çfarë plane ka në muzikë?

Këto por jo vetëm i kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm