Kthesa e fuqishme e Dafinës: Del projekti me artistët marokenë

By

Është publikuar sonte projekti më i ri i Dafina Zeqirit.

Këngëtarja ka shënuar një kthesë të fuqishme në karrierë duke synuar treg komplet tjetër me ‘Desole por favor’ me DJ Hamida dhe Aymane Serhani.

Ndiqeni të plotë projektin më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja mbi këtë ndryshim të Dafinës e cila ka zgjedhur të bashkëpunojë me artistë marokenë.

KLIKO KËTU PËR KËNGËN. /PRive.al

 

Artikuj të ngjashëm