Gabimet e Libertës gjatë xhirimeve (VIDEO)

By

Si çdo javë tjetër, edhe këtë të shtunë ju sjellim gabimet e prezantueses Liberta Spahiut.

Ku gaboi ajo dhe çfarë ndodhi në prapskenën kësaj radhe, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm