Deshën të binin në sy por s’iu doli si e menduan, VIP-at shqiptarë duken njësoj në dasmën e Ledionit e Sarës

By

Kur vendos të veshësh një fustan të kuq qëllimi  është i qartë: ti e do gjithë vëmendjen për vete, sepse ajo ngjyrë, është tejet tërheqëse për syrin dhe këtë e thotë edhe shkenca.

Disa nga vajzat më të famshme të shoubizit shqiptar që ishin mysafire në dasmën e moderatorit Ledion Liço me Sara Hoxhën, nuk  ia qëlluan fort me veshjen.

Ato bënin xing me njëra tjetrën sepse fustanet në ngjyrë të kuqe, dukeshin pak a shumë njëlloj.

Elvana Gjata, kishte bërë këtë zgjedhje duke u paraqitur në Como të Italisë, me një fustan të kuq.

View this post on Instagram

Sunday Funday

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Po ashtu edhe Eneida Tarifa!

View this post on Instagram

💃🏼💃🏼💃🏼

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa) on

Edhe Luana Vjollca hynte në këtë mes. Në profilin e saj në Instagram, ka publikuar një video ku shfaqet e veshur në një fustan të kuq shumë glamuroz të cilin e reklamon me krenari.

View this post on Instagram

Wanna be “💃” 😂

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Në fustan të kuq, kësaj here erdhi edhe Amarda Toska, e cila po ashtu ka publikuar në Instagramin e saj imazhe nga llok-u që pati në dasmën e dyshes së njohur. /Prive.al

Në të kuqe, u shfaq edhe Besa Kokëdhima…

Për pak na u duk se ky ishte kodi i veshjes në dasmë!

Love is Special #LS

A post shared by BESÀ (@besaofficial) on

 

Artikuj të ngjashëm