Afrona nuk po mund të rezistojë: Ja si i’u drejtua Bleros sot!

By

Bloggerja e njohur shqiptare Afrona Dika njëherit e dashura e këngëtarit Blero jetën dhe karrierën e saj për dallim nga i dashuri ka kohë që e zhvillon në Zvicërr.

Por duket se një gjë e tillë po i pengon mjaft asaj pasi takimet mes saj dhe këngëtarit janë normalisht më të vogla në numër.

E mu për këtë fakt, Afrona u nxit të publikojë një fotografi krahas tij në të cilën shkruante: “Menxi po pres me te pa shpirti im❤️”

I menjëhershëm ishte edhe reagimi i këngëtarit i cili komentoi në atë fotogafi duke sthënë se njejt po ndihej edhe ai.

Sidoqoftë periudha e fundvitit tashmë është më afër se kurrë dhe një takim mes tyre është më se i pritshëm. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm