Tuna dhe Cozman në parajsë!

By

Ndarja e tyre bëri bujë mediatike. Pas një ‘furtunë’ drejt lidhjes së tyre mesa duket ka lindur sërish ylberi.

Edhe pse gjatë kohës kur u përfol për ndarje nuk deklaruan asgjë, asnjëri nga të dy më vonë Tuna u shpreh se çiftet ndahen e bashkohen.

Të shtunën Prive, publikoi lajmin se Tuna e Cozman janë nisur së bashku drejt Bahamas për ta shijuar parajsën atje pas furtunës me lajme në vendet shqiptare.

Pas imazhit të parë të çiftit ata kanë vazhduar me postime të fotografive të tjera në krahët e njëri-tjetrit.

 

Artikuj të ngjashëm