Aktorja e famshme shtatzënë për herë të parë

By

Emma Roberts dhe Garrett Hedlund po fillojnë një kapitull të ri! Aktorja është shtatzënë me fëmijën e tyre të parë.

Emma Roberts and Garrett Hedlund Reportedly Expecting First Baby

Lidhja me Garret Hedlund, erdhi pak kohë pas ndarjes nga i fejuari i saj Evan Peters.

Emma Roberts and Evan Peters's Relationship Timeline | POPSUGAR ...

Ema dhe Garret, ndonëse filluan lidhjen e tyre si diçka jo serioze tani po bëhen prindër, dhe burime afër çiftit thonë se dyshja nuk mund të jenë më të lumtur se kaq.

Burimi: Us Weekly

Artikuj të ngjashëm