‘Donaldi është i Borës’, reagim i ashpër nga llogaria e Beatrix në Instagram

By

Teksa raporti mes Donaldit dhe Beatrix është në fokus, komentet nga ndjekësit nuk kanë qenë më të mirat e mundshme.

Një pjesë e konsiderueshme nuk e kanë pëlqyer afërsinë duke e interpretuar si “tradhti” kundrejt Borës.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Në lidhje me këtë, ka pasur reagim në profilin zyrtar të Beatrix në Instagram.

Aty, raporti është konsideruar “dashuri”.

No description available.

Por, njëri prej komentuesve është shprehur se Donaldi është i Borës.

“Ku tërhiqen këto çertifikatat e pronësisë për njerëzit?” – ka qenë pyetja që ka pasuar.

 

Personi (anonim) që mban llogarinë e Beatrix e ka precizuar se nuk është “as Albani e as dikush tjetër nga familja”.

Kush e mban llogarinë e Beatrix? Një shoqe mbase? Presim ta kuptojmë me kohë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm