Familja Kardashian nuk ftohet në eventin më të madh të modës në botë

By

Kim Kardashian dhe motrat e saj thuhet se nuk janë të ftuara në Met Gala të këtij viti.

Kardashians kanë qenë një element kryesor në modën e modës për shumë vite tani, megjithatë, organizatorja e ngjarjeve Anna Wintour thuhet se po ‘shkurton’ listën e të ftuarve.

Pamjet e Kim’s Met janë bërë veçanërisht tërheqëse gjatë viteve të fundit dhe është e vështirë të imagjinohet tapeti i kuq pa themeluesen 42-vjeçare të Skims.

Në festën e vitit të kaluar, Kim veshi fustanin ikonë që Marilyn Monroe kishte veshur për t’i kënduar ditëlindjen Presidentit John F Kennedy në vitin 1962.

Por të mërkurën, Page Six raportoi se kryeredaktori i Vogue, Anna, 73 vjeç, mund të mos i japë ftesa familjes më të famshme në botë këtë vit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm