Këngëtarja e famshme i tha ‘Po’ të dashurit të saj

By

Këngëtarja amerikane JoJo është fejuar me të dashurin e saj Dexter Darden.

“Përgjithmonë me ty? Duke festuar Krishtlindjet si e fejuar tani!!”, shkroi JoJo shkroi krahas fotografive dhe videove nga propozimi të cilat i postoi në Instagram.

“Qenia njerëzore më krijuese, pozitive, e pashme, e fortë, e dashur, më kërkoi të martohesha me të. Pra, padyshim që thashë PO! Faleminderit për surprizën më epike të ditëlindjes ndonjëherë”, shkroi këngëtarja.

Gjithashtu JoJo në muajin tetor lansoi EP-në e saj “Trying Not to Think About It”.

Artikuj të ngjashëm