Afërdita Dreshaj në zi!

By

Dita e sotme ka rezultuar e kobshme për bukuroshen shqiptare Afërdita Dreshaj, dhe familjen.

Ajo ka marrë një lajm aspak të mirë që lidhet me një anëtar të familjes.

Gjyshja e modeles dhe këngëtares ka ndërruar jetë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Afërdita në rrjete sociale që ka kujtuar figurën e gjyshes tashmë të ndjerë përmes një fotografie.

‘Do na mungosh’ – shprehet mes tjerash Dreshaj në postimin e bërë.

Ngushëllime familjes! /Prive.al/

Screenshot_2017-02-23-21-47-04

Artikuj të ngjashëm