Në kartolinën e festave Eni dhe Genci zbulojnë portretin e vogëlushes së tyre

By

Në mes tetor të këtij viti, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë mirëpritur në jetë vajzën e tyre të parë.

Çifti ia la emrin vajzës Adea dhe tashmë kanë postuar fotografinë e parë bashkë duke fshehur portretin e të porsalindurës.

Prindërit e lumtur kanë publikuar edhe kartolinën familjare të festave të fund vitit duke zbuluar edhe portretin e vogëlushës Adea.

“Gezuar festat e fundvitit nga une, Genci dhe Adea”, shkruan Eni në postimin e saj. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)

Artikuj të ngjashëm