Momenti kur erdhi në jetë nipi i Sinan Vllasaliut!

By

Ai vazhdon të jetë një ndër emrat më të kërkuar të muzikës popullore nëpër mbrëmje dhe ahengje brenda Kosovës dhe jashtë saj në vendet e banuara me shqiptarë.

Është fjala për këngëtarin e njohur Sinan Vllasaliu, i cili është njëri ndër më të suksesshmit në zhanrin që e këndon.

Jemi mësuar t’a shohim në skenë me dekada të tëra duke mos i lënë shenjë vitet që kalojnë.

Disa javë më parë këngëtari është gëzuar me lajmin e mirë të lindjes së vajzës së tij me ç’rast në familjen e tij është shtuar një djalë.

Ka qenë e bija e këngëtarit, Edona ajo që ka risjellur në kujtesë momentin kur erdhi në jetë djali përmes një fotografie të postuar në rrjetin social Facebook.

Jani i ka begatuar jetën gjithë familjes në pak kohë duke u shndërruar në gëzimin e të gjithëve për pak kohë nga ardhja në jetë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm