Për çka iu përgjërua Stresi, ish gruas live nga BBVK? (VIDEO)

By

tresi ka thënë se aventura në Big Brother VIP Kosova do të jetë më e mira për të në gjithë jetën.

Teksa ka thënë këtë deklaratë, ai u përgjërua ish-gruas së tij Keisit, të vijë dhe ta surprizojë, pasi sipas tij, kjo e bën të lumtur atë dhe gjithë ata që e duan, njofton Klankosova.tv.

Në videon e mëposhtme keni mundësi të dëgjoni momentin kur artisti i kërkon Keisit të vijë brenda.

Artikuj të ngjashëm