Antonela dhe Arjola u zunë për të! Anën e kujt mbajti Atdhe Xharavina?

By

Në Prime të mbrëmjes së kaluar, Antonela Berishaj dhe Arjola Demiri patën një përplasje të fortë.

Gjatë diskutimit të nxehur doli në shesh edhe emri i Atdhe Xharavinës. Ndonëse për publikun akoma nuk është sqaruar asnjë gjë, Antonela pretendon se diçka ishte zier mes Arjolës dhe Atdheut.

Diskutimi mbeti me kaq meqenëse kishte shumë paqartësi, por në lidhje me këtë ka reaguar Atdheu.

Ai bëri një mori postimesh duke mbështetur Arjolën, dhe e bëri të qartë qëndrimin e tij karshi kësaj situate.

Më poshtë mund të shihni postimet e tij të plota. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm