Adriana Matoshi pranon dhuratë romantike nga i dashuri (FOTO)

By

Adriana Matoshi ma pranuar një dhuratë romantike nga i dashuri i saj Keith.

Aktorja pozoi me një buqetë të madhe lulesh në Instagram dhe shprehu dashurinë e madhe për partnerin.

Ajo thotë se është e bekuar me praninë e tij në jetën e saj dhe i uron të shihen shpejt pasi futbollisti udhëton shpesh në Belgjikë, aty ku ka jetuar më parë.

Ndër të tjerash, Adriana e falënderoj për befasinë e bukur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm