Si ndihet Chris Brown për lidhjen e re të Rihannas?

By

Këngëtari i famshëm, Chris Brown, ka dhjetë vite që është ndarë nga këngëtarja Rihanna.

Rihanna është në lidhje me miliarderin Hassan Jameel tash e dy vite, transmeton Klan Kosova.

Një burim i afërt me Brown ka thënë për Hollywood Life se ai është i lumtur me faktin që Rihanna është e lumtur me lidhjen e fundit.

“Chris dëshiron që Rihanna të ketë një jetë të lumtur dhe të mrekullueshme”, tha ky burim për Hollywood Life.

Artikuj të ngjashëm