Adriana Matoshi si vajzë e re në foton e fundit

By

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Adriana Matoshi, kohëve të fundit është komentuar shumë për lidhjen me të dashurin e saj afrikan, Keith.

Romanca e tyre nga dikush u kritikua por kishte edhe prej atyre që e uruan, sidoqoftë, ajo është e lumtur dhe po e shijon lidhjen.

Në fotografinë e fundit, Adriana duket si vajzë e re.

Paraqitja e saj u komentua edhe nga ndjekësit të cilët e komplimentuan për dukjen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm