Publikohet klipi ‘Boom boom’ i Young Zerka

By

Është publikuar videoklipi i parë i Young Zerkës si solo artist.

Kënga është titulluar ‘Boom Boom’ dhe është produkt muzikor i Alandy, producent rumun.

Klipi është punuar nga Max Production.

‘Boom Boom’ pason triumfin që shijoi me Aurela Gaçen në Kënga Magjike./Prive.al

Artikuj të ngjashëm