Blerando: Nuk kam puthur kurrë një shqiptare (VIDEO)

By

Mirdoni dhe Ardi e kanë pyetur Blerandon rreth puthjes së tij të parë.

Ai befasoi me përgjigje duke thënë se asnjëherë s’e ka puthur një vajzë shqiptare.

“Unë kurrë nuk e kam puthë ndonjë shqiptare. Këtë e konstatova një ditë, se kurrë s’e kam pasur ndonjë lidhje me ndonjë shqiptare”, tha Blerando, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje rreth kësaj bisede mes Mirdonit, Ardit dhe Blerandos, klikoni në videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm