Adelina Tahiri ju duket seksi? Prisni sa t’i shihni të ëmën (VIDEO)

By

Po bëhej gjyshe, por në atë mbrëmje po dukej si ndonjëra nga shoqet e Adelina Tahirit.

Nëna e këngëtares së famshme shqiptare Adelina Tahirit, e dëshmon se nga e mori bukurinë edhe këngëtarja.

Teuta Tahiri për herë të parë para një kamere, kësaj here ka folur për Prive gjatë muajit të kaluar, në festën e bebes së Adelinës, vajzës së saj.

E veshur me klas dhe elegancë, me një pamje tejet rinore, ajo s’të jepte aspak përshtypjen se po bëhej gjyshe derisa rrëfen për mikrofonin e Prive, se si do të kujdeset për nipin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm