Çfarë veture vozit Shyhrete Behuli? (VIDEO)

By

Do mendonim që një figurë e një emër aq i famshëm si ajo, ka një veturë lukoze personale.

Por jo!

Këngëtarja Shyhrete Behluli, nuk ka një makinë të cilën e vozit vetëm ajo. Siç ka treguar vet këngëtarja në intervistën e fundit dhënë për Prive, asaj i takon ta vozisë cilëndo veturë që mbetet në shtëpi.

Meqenëse jeton me bashkëshortin dhe djalin Lumin e vajzën Engjëllushën, Behluli nuk ka naze në veturë dhe del me njërën nga ato makina që gjen në oborr.

Këtë ajo e tha në intervistën “60 sekonda” në Prive, të cilën të plotë mund ta ndiqni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm