Britney Spears dhe i dashuri i saj drejt fejesës?

By

Britney Spears kohë më pare kishte thënë se ajo dëshiron të martohet, dhe më në fund ëndrra e saj do të bëhet realitet.

I dashuri i saj Sam Asghari u fotografua nga paparacit pasi është parë duke blerë bizhuteri dhe unaza, shkruan TMZ.

Dyshja kanë më shumë se 4 vite së bashku, dhe ai u fotografua të enjten në një dyqan Cartier në Beverly Hills. Ashtu siç shihet edhe në imazhet e kapura, Sam Asghari ishte duke bërë disa fotografi të unazave me telefonin e tij.

Britney Spears e bëri të qartë qershorin e kaluar në gjykatë, se ajo kishte martesë në mendjen e saj. Spears pohoi se një motivues i madh për të dalë nga kujdestaria ishte, të ishte në gjendje të martohej dhe të kishte fëmijë, por të dyja këto gjëra nuk mund t’I bënte sepse ajo ishte e bllokuar të bënte jetën nën kontrollin e babait të saj. /Prive.al

** PREMIUM EXCLUSIVE RATES APPLY ** Britney Spears heads up the mall with boyfriend Sam Asghari and then goes through In n out Drive thru. 30 Aug 2019 Pictured: Britney Spears heads up the mall with boyfriend Sam Asghari and then goes through In n out Drive thru. Photo credit: P&P / MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA491986_004.jpg) [Photo via Mega Agency]

Artikuj të ngjashëm