Adelina Berisha fillon xhirimet për klipin e ri

By

Këngëtarja Adelina Berisha ka filluar punën për projektin e ri. Kënga është punuar dhe është produkt i Alandy-t, pasiqë për këtë verë ajo ka vendosur të punoj me Max Audio.

Produkti muzikor është finalizuar teksa tani ka nisur edhe xhirimet për videoklip.

Edhe pjesa vizuale do e ketë firmën e Max Production që do të publikohet shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm