Në klipin e ri Enca e paska bërë me ‘be’ të duket jashtëzakonisht seksi!

By

Dita ditës po e shtyn publikimin e këngës së re, ku do shfaqet tejet atraktive.

Por çdo ditë po i mbanë të informuar fansat për përmbajtjen e klipit të saj të ri, ku si gjithnjë Enca duket ekstravagante dhe shumë seksi.

Pasi publikoi disa prej skenave intime me një model spanjoll dhe më pas një detaj tjetër ku ajo shkon rrëfehet tek prifti pasi ka mëkatuar, Enca Haxhia shfaqet në një tjetër dimension.

Këngëtarja ka lansuar në profilin e saj në Instagram një imazh te vetes, e veshur në të brendshme të kuqe me dantellë, të cilat janë sinonim i një pasioni të zjarrtë mes një çifti. /Prive.al

The one & only ??

A post shared by ENCA (@enca) on

Artikuj të ngjashëm