Zgjerohet perandoria e Jay Z: Ky është investimi i radhës!

By

Kur thua Jay Z ke thënë gjithçka sa i përket industrisë muzikore, këngët, kompanitë muzikore e gjithçka që ai përfaqëson janë histori suksesi.

Jay Z dhe Beyonce njihen si një ndër çiftet më të fuqishme në botë, e çdo lëvizje e tyre monitorohet.

Mirëpo, tashmë vjen një tjetër lajm nga kampi i tyre. Mediat e huaja flasin se Perandorisë së Jay Z po i shtohet një tjetër biznes.

Në zingjirin e investimeve të tij do të jenë restaturantet ‘Hovino’ që tashmë janë nën të drejtën e kompanisë së tij S. Carter Enterprises./Prive.al

Artikuj të ngjashëm