Kujt i kushtohet ‘Nallane’ e Florit (Video)

By

Flori dje ka publikuar video projektin e radhës të  titulluar ‘Nallane’. Kjo këngë është në bashkëpunim me Vicky Dj.

Klipi është i xhiruari i gjithë në makinë e përpos saj vëmendje merr teksti i saj.

” HILET I BONE

DHE NË FUND JA FUTE VETES TANE

NËSE KE MENU SE COOL U BONE

SHUMË TI KE GABU

MOS U MERR ME MU

 TA DU SHUMË MAMIN

MAMIN TA DU SHUMË OOO

RESPEKT PËR MAMIN

PO PËR TY RESPEKT JO”

Këto vargje duket dedikim për dikë por që Flori nuk ka përmendur emra. Kush po mirret me Florin që ai po i bën këngë?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm