Adele po rikthehet!

By

Adele më në fund ka zbuluar këngën e saj të re të shumëpritur.

Këngëtarja me anë të një postimi në Twitter, zbuloi se kënga e saj e re quhet “Easy On Me” dhe do të publikohet më 15 tetor.

Fansat ishin të shpejt për të shprehur entuziazmin e tyre për rikthimin e saj. Ata kanë pritur muzikë të re nga këngëtarja që kur albumi i fundit i fituesit të Grammy, “25”, u publikua në vitin 2015.

Gjithashtu Adele ka lënë të nënkuptohet se do publikojë albumin e shumëpritur.

Ajo kishte thënë më parë se albumi i saj i katërt do të dilte vitin e kaluar, por që atëherë është shtyrë për shkak të pandemisë.

Artikuj të ngjashëm