Dikush e ofendoi Emina Çunmulajn, modelja e merr me sportivitet!

By

Në mëngjesin e së martës, Emina Çunmulaj u zgjua me një ofendim në mesazhet e saj në Instagram.

Modelja kishte publikuar në Instastory një fotografi me barkun e fryrë zbuluar dhe me vajzën e saj Ellën.

Por dikush e ka sharë modelen, duke përdorur edhe fjalë banale si “P*** Emina”.

Në këtë rast Emina nuk e ka marrë për zemër ofendimin, përveç se ka dhënë një të qeshur të madhe dhe thotë se “ca njerëz janë thjesht të cmendur”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm