Kjo është arsyeja për të cilën zihen Andrra dhe Sinani (FOTO)

By

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë njëri prej çifteve më të dashura në trojet shqiptare.

Ata kanë një djalë i cili quhet Ansi dhe i cili i bëri prindër për herë të parë.

Së fundmi, Andrra ka treguar përmes Instagramit arsyen se përse zihet me bashkëshortin e saj.

Përmes opsionit pyetje/përgjigje, ajo i tha një fansi/fanse se zihet me të kur “Sinani thotë se është xheloze”.

Lexojeni më poshtë përgjigjen e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm