Aborton Ryva Kajtazi, jo me dëshirë

By

Pak javë më parë, Prive bëri të ditur lajmin se këngëtarja Ryva Kajtazi është shtatzënë.

Fëmiu i parë si fryt i dashurisë së këngëtares me bashkëshortin Fidanin, pritej të vinte në jetë gjatë gjysmës së parë të vitit 2016,

Mirëpo fatkeqësisht, gjërat nuk kanë shkuar ashtu si mendoheshin. Shtatzënia e këngëtares është ndërprerë ditëve të fundit nga siç merr vesh Prive, një abort spontan.

Shpresojmë që kjo ngjarje e hidhur të harrohet sa më shpejt që është e mundur, dhe ky vit të jetë i mbushur përplot suksese për Ryvën njëlloj sikurse 2015-ta që lamë pas. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm