Flokët e Marinës, perde për Getin

By

Përderisa temperaturat në këto ditë Janari janë mjaft të ulëta, nxehtë duket se është, të paktën në Instagram, për çiftin Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

Bukuroshja ka postuar gjatë tërë ditës foto nga një destinacion ekzotik në të cilin, me gjasë ishte (apo është) bashkë me të dashurin Getoar Selimi.

E serisë së postimeve nga pushimet i është bashkangjitur edhe vetë lideri i Babastars, Getoar Selimi që në imazhin e postuar, flokëve të Marinës i jep epitetin e perdeve shoqëruar me shkurtesën që tregon rikthim në kohë. /Prive.al/

Screenshot_2016-01-09-20-52-11

Artikuj të ngjashëm