Arta vjen me ‘Më shumë se gabim’

By

Pasi 2015-tën e përmbylli me shumë projekte muzikore të suksesshme dhe një album, Arta Bajrami duket se këtë ritëm do e vazhdojë edhe gjatë 2016-tës.

Para pak minutash është publikuar kënga e saj e re e titulluar ‘Më shumë se gabim’.

Ky projekt muzikor që vjen si dhuratë nga Arta Bajrami për ditëlindjen e saj, po pëlqehet që në minutat e parë të publikimit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm