Përkrahje e jashtëzakonshme për Anxhelinën nga Kim Kardashian

By

Së fundmi, Anxhelina publikoi këngën e saj të re me titull “Precious”, që e riktheu atë në muzikë pas gati një dekade.

Kënga e realizuar me videoklip pati vlerësim të madh nga fansat e saj dhe kolegët.

Madje kjo këngë i ra në sy edhe Kim Kardashian e cila e publikoi në Instastory në llogarinë e saj në Instagram ku numëron më shumë se 194 milionë ndjekës.

Duke mos besuar sytë e saj, Anxhelina e falënderon Kim për këtë përkrahje të jashtëzakonshme sepse ajo ka punuar për shumë gjatë në këngën e re.

Më poshtë mund të shihni postimet e saj. /Prive.al

No description available.No description available.

Artikuj të ngjashëm