Bleona Qereti në luftë me ndjekësit në Instagram!

By

Këngëtarja Bleona Qereti e cila për momentin është duke qëndruar në Rusi për shkaqe të punës, mbrëmë në orët e vona ka nisur një luftë virtuale me të gjithë ata ndjekës me llogari të rrejshme në rrjetin social Instagram dhe Tëitter.

Këngëtarja është mbushur mllef dhe ka bërë një shkrim të gjatë duke ju referuar edhe me fjalor banal të gjithë atyre që mbajn llogari fallco, e që këngëtares I drejtohen me fjalë ofenduese, fyese e përulëse lidhur me veshjen apo zhveshjen që ajo ka vendosur të paraqitet.

E pyetur nga redaksia jonë pse e bëri këtë reagim këngëtarja tha që çdo gjë ka kufirin e vetë:

“Nuk ju bëj gjë është jeta ime dhe unë vendosi se si të paraqitem, ata që më duan kanë mundësi të më shohin, ata që s’më duanë mos të më ndjekin, e aq më pak të më shajnë. Në qafë paqin vetën”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm