Nuk ka vend sikur shtëpia: Brenda vilës milionëshe të Kim e Kanye West! (FOTO)

By

Është vila multi-milionë dollarëshe që ata e shitën për një përfitim të madh.

Dhe tani fansat e tyre mund të kënaqen me pamjet e vilës së Kim Kardashian dhe Kanye West, të cilën sapo e shitën për një shumë marramendëse.

Fotografitë e pronës së tyre, kanë dalë në internet ndërsa TMZ raporton se atë e shitën për 17.8 milionë dollarë.

Siç shihet në fotografi, vila e tyre në Bel Air ishte një shtëpi ëndrrash, me pishinë e oborr sikur të bërë me magji.

Dyshja Kim e West, shtëpinë e kishin blerë për 9 milionë dollarë në vitin 2003. Ajo është e madhe dhe ka gati 10 hektarë oborr, ndërsa e shitën për dyfishin e çmimit që e kishin blerë. /Prive.al

Pool party: The gorgeous property featured a long pool overlooking a nearby hillside 

No place like home: Photos of Kim Kardashian and Kanye West's newly offloaded Bel-Air mansion showcase the exquisite property

Soaking it up: The property features a spacious bathroom with his and hers sink alongside a ceramic tub with a golden faucet

Making music: Images of the home show the property devoid of any furniture, except for a piano alongside a painting of a ballerina

What's cooking? The home's extremely roomy kitchen is a sight to behold, with an extremely expansive counter top that faces the steel oven and sink

Artikuj të ngjashëm