A ndjen Behgjet Pacolli nostalgji për Ana Oxën? (VIDEO)

By

Politikanin dhe biznesmenin Behgjet Pacollin shpesh herë e kemi parë edhe jasht jetës së tij prej profesioni. Vizitat e shpeshta që i janë bërë në rezidencën e tij kanë shpalosur shumë anë të cilat nuk i kishim njohur.

Ndërsa i ftuar në emisionin Prive për intervistën 60 sekondshe ai nuk hezitoi të përgjigjej në shumë nga pyetjet e parashtruara.

Zbuluam se Adelina Ismaili mbetët e preferuara e tij sa i përket këngëtareve deri sa nuk hezitoi të përgjigej edhe në pyetje më personale.

“Jam i lumtur me martesën aktuale” megjithatë shprehej të ndjen akoma nostalgji për ish gruan Ana Oxa sikur  për çdo njeri tjetër të mirë./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm