Producenti i njohur Circket e thotë: Kjo është artistja shqiptare më e mirë e momentit

By

Shumë hite që dëgjojmë çdo ditë, kanë dalë nga studioja e tij dhe janë prodhime të tija.

Nisur nga kënga “Bon Bon” e Era Istrefit që bëri xhiron e botës, e tek plot këngë të tjera të artistëve shqiptarë që u shndërruan në hite.

Ndërsa producenti kosovar Cricket, në edicionin e javës së kaluar në Prive, u pyet nga Artan Telaku, se cila është artistja më e mirë e momentit?

“Pa dyshim Tayna”, ka thënë ai!

“A vetëm se është e juaja?”, pasonte pyetja e radhës nga Telaku, të cilës producenti i përgjigjet: “Po edhe po të mos ishte, artistja më e mirë do ishte”.

Intervista e plotë 60-të sekondëshe në Prive:

Artikuj të ngjashëm